O firmie

Witamy Państwa serdecznie na stronie hurtowni kostki brukowej firmy PHU "ALDMAX" Aldona Jackowiak.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu największej w Polsce oferty kostki brukowej, granitowej oraz elementów małej architektury w atrakcyjnej cenie. Współpracując z najlepszymi firmami w kraju jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość sprzedawanych produktów.

Działamy na terenie województwa wielkopolskiego - w Poznaniu i okolicach, z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim przy ulicy Miłosza 13. Zapraszamy!

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów i adresem e-mail podanymi w stopce strony. Zachęcamy również do kontaktu przez Formularz kontaktowy.

Kostki brukowe, kostki granitowe, elementy małej architektury

Doświadczenie

Działamy na rynku wielkopolskim od 2010 roku. Przez ten czas zapracowaliśmy na zaufanie naszych klientów. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi osiągnęliśmy status najlepszych specjalistów w regionie.

Z pełnym zaangażowaniem realizujemy każde zamówienie, doradzamy oraz oferujemy wsparcie począwszy od projektu, aż do ukończenia prac. Gwarantujemy profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy.

Asortyment

Kostki brukowe, kostki granitowe, elementy małej architektury. Dysponujemy asortymentem marki Libet oraz POZBRUK. Po szczegółowy spis produktów zapraszamy do działu Oferta. Dla Państwa wygody, udostępniamy również katalogi produktów marki Libet oraz POZBRUK. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale Katalogi.